N-tek

Úvod | Kontakt | Produkty | O nás | Kariéra | Reference | GDPR | Technické dokumenty

Reference

"N-TEK je bezproblémový a spolehlivý dodavatel špičkových chemických produktů KENT. Jako autoservis vyžadujeme jen produkty nejvyšší kvality a jsme rádi, že firma N-TEK nám takové produkty dokáže dodat. Firma klade důraz na potřeby svých zákazníků, umí jim přizpůsobit nabídku a reagovat na jejich požadavky, což je jeden z mnoha důvodů, proč s firmou rádi spolupracujeme teď i do budoucna."

Petr Hamřík, vedoucí odd. zásobování a prodeje náhradních dílů
CARent a.s.


"S výrobky i službami firmy N-tek jsme velmi spokojeni a můžeme je jen doporučit."

Bc. Michal Metelka, vedoucí prodeje originálních dílů a příslušenství
Auto HÉGR, a.s., provozovna Šternberk


"V našem servisu používáme výrobky KENT, se kterými jsme spokojeni. Velmi se nám osvědčil výrobek na opravu povrchu světlometů (Lights Clear Coat Kit). Tento výrobek všem doporučujeme."

Dana Mojžíšová, jednatelka společnosti
Auto NKM s.r.o., Chomutov


"Výrobky značky KENT distribuované firmou N-tek, s.r.o. používáme pro údržbu našich kamionů a na opravy a údržbu v našem servisu. S výrobky jsme stoprocentně spokojeni."

Milan Podubecký, majitel
Milan Podubecký - autodoprava, Otvice


"N-TEK je bezproblémový a spolehlivý dodavatel špičkových chemických produktů KENT. Pro naše účely servisu a údržby výrobních zařízení vyžadujeme jen produkty nejvyšší kvality. Produkty dodávané firmou N-TEK bezproblémově splňují naše požadavky a potřeby. Firma přizpůsobuje výrobky požadavkům zákazníků a reaguje na jejich potřeby a požadavky. Obchodní spolupráce probíhá k oboustranné spokojenosti, což je hlavním důvodem současné spolupráce a rozvoje vztahů do budoucna."

Petr Hnát, vedoucí údržby a energetiky
Fibertex Nonwovens, a.s.


S firmou N-TEK jsme naprosto spokojeni a to jak po stránce obchodní tak po stránce kvality dodávaného zboží. Produkty KENT můžeme jedině doporučit. "

Pavel Hurecký, výrobní dispečer
Ravak a.s.


"V našem pekárenském provozu máme dobré zkušenosti s výrobky N-tek, s.r.o., které používáme při údržbě strojního vybavení již mnoho let. Nejenom samotné produkty, ale i přístup, servis a ochota je ze strany firmy N-tek na vysoké úrovni."

Ivan Rába, technický vedoucí

  Pekárny a cukrárny Klatovy, a.s.

Novinky

Air Co One Shot dezinfekce

16.12.2020

Zajistěte čistotu a ochranu proti obaleným virům Vaší klimatizaci ať už ve Vašem voze nebo na pracovišti

Celý text

Zákaznická linka

Telefonické objednávky: 519 411 872 515 915 285

Faxové objednávky: 515 915 284

E-mailové objednávky info@ntek.cz