N-tek

Úvodní strana | Kontakt | Produkty | O nás | Kariéra | Technické dokumenty

All in One

Anaerobní těsnící hmota s rozvinutou technologií obsahující teflon pro zajištění závitů, těsnění potrubních spojů a tvoření plochých těsnění. All in One je vysoce viskózní tixotropní lepící gel, který rychle vytvrdne. Pro zvýšení rychlosti tvrzení na obtížné povrchy jako je zinek, nerez, kadmium nebo pokovené povrchy atd. použijte All in One Activator. Typická aplikace spadá do tří možných kategorií.



Zajištění závitů: kde je požadované silné ale odstranitelné zajištění až do 15 Nm. Vhodný pro všechny kovy včetně nerezu a lakovaných kovů jako například v hydraulickém zařízení. Vysoká viskozita All in One je ideální pro uchycení závitů až do 75 mm průměru a tolerance závitu je až do 0,5 mm trhliny.
Těsnění potrubí: kde je požadované pevné spojení a těsný uzávěr. All in One bude těsnit okamžitě až do 10 barů a až do 20 barů po úplném vytvrzení. Lze jej použít na všechny typy spojení vody, oleje, plynu a mnoha běžných materiálů vedených potrubím.
Těsnění a tuhé ploché těsnění: při ploché aplikaci, All in One bude těsnit až do 0,5 mm, s okamžitým účinkem až do 10 barů, tím se redukuje počet produktů nebo těsnění nutných na opravu částí. Typické použití zahrnuje opravy převodovky a skříně motoru, těsnění neohebných obrub povrchů, jako např. vodní čerpadlo, motor, diferenciální a časovací kryty a na tuhé kovové části jako litinové komponenty a čerpadla.

Technický list

All in One

Název Kód Balení Velikost MSDS
All in One – těsnění 85085 Tuba 12 x 50 ml soubor
All in One – aktivátor 85086 Sprej 12 x 50 ml soubor

Zákaznická linka

Telefonické objednávky: 519 411 872 515 915 285

Faxové objednávky: 515 915 284

E-mailové objednávky info@ntek.cz