O nás

Vznik a program společnosti N-tek, s.r.o.

Společnost N-tek, s.r.o. vznikla v listopadu roku 2004 jako firma, která se věnuje výhradně prodeji následujících značek:

KENT – servisní chemie

EQUALIZER – potřeby pro montáže a demontáže autoskel

CERTANIUM – produkty ke sváření na opravy a údržbu

N-tek, s.r.o. se stal v srpnu 2005 oficiálním distributorem značky KENT pro Českou republiku a je tedy provázán s mateřskou společností, kterou zastupuje po obchodní stránce právě na území ČR. Tímto se stala naše společnost součástí Evropského týmu, který dnes spolupracuje se všemi značkami výrobců osobních či nákladních vozidel.

 

Rozvoj společnosti

V roce 2006 došlo opakovaně k navýšení základního jmění firmy na stávající stav. Jádrem naší společnosti je tým vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří Vám přináší mnohaleté zkušenosti s našimi chemickými výrobky, které jsou založeny na zkušenostech renomovaných výrobců vozů a autoservisů po celém světě.

 

Sortiment

V našem sortimentu naleznete mnoho potřebných výrobků a nabídka čítá více jak 1500 výrobků.
Nová podoba našich webových stránek by měla být pro Vás, naše zákazníky, přínosem v plnohodnotném poskytování informací dle ekologických, chemických a ostatních legislativních nároků. Smyslem naší práce není poskytnout Vám bezhlavě jakýkoliv výrobek, ale sledujeme vývoj ve Vaší značce a přizpůsobujeme naši nabídku právě Vašim potřebám. Náš obchodní tým je tvořen vyškolenými specialisty, kteří detailně znají problematiku autoopravárenství a jsou Vám tedy schopni před nákupem všechny naše výrobky předvést v praxi tak, abyste jednoznačně věděli, že daný výrobek je pro Vás nejvhodnější a ve Vaší praxi plně uplatnitelný.

Naše nabídka je natolik široká, že věříme, že si v ní potřebný produkt s asistencí našeho technického zástupce případně sami najdete. Pokud Vámi požadovaný výrobek nemáme, nestydíme se to otevřeně přiznat, a protože sledujeme i nabídku naší konkurence, můžeme Vám pro potřebnou věc poradit místo nákupu. Není naším cílem Vám jen něco na sílu prodat, ale náš technický servis, zajišťovací oddělení a logistika je Vám plně k dispozici pro řešení Vašich problémů.

 

Služby

Mezi naše nejžádanější služby patří právě zaškolení Vašich pracovníků, stejně jako logistický systém trvale pracující v režimu JUST IN TIME, což Vám umožňuje zajistit trvale dostatečnou zásobu našich výrobků bez potřeby vysokých skladových zásob. Jsme si vědomi, že v případě předání chybných informací naším pracovníkem se může stát i nějaká nepříjemnost. Je pravdou, že se tak dosud nestalo, a právě proto věnujeme velké úsilí profesionálnímu školení našich zaměstnanců. Pokud by však nějaká závada díky našim výrobků vyvstala, nezříkáme se její odpovědnosti. Pro tento případ máme sjednáno adekvátní pojistné krytí u silné pojišťovny.

 

Legislativa a produkty

Vzhledem k neustále se měnícím zákonům o spotřebování, nakládání a prací s chemickými materiály, věnujeme této problematice velkou pozornost. Součástí námi poskytovaných informací jsou i ty, které ukládá zákon Vám, co by našim zákazníkům tak, aby Vaše práce a náklady s tímto spojené byly co nejefektivnější. Upozorňujeme Vás již nyní na obsah např. látek VOC v našich produktech a informujeme Vás o jejich budoucím zpoplatnění, nebo Vám nabízíme výrobky nové, kde jsou tyto látky již minimalizovány případně zcela eliminovány a Vaše náklady tedy s použitím námi dodávaných výrobků nebudou dále stoupat.

Nutno dodat, že jsme součástí systému EKO-KOM a pracujeme v systému řízení QM stejně, jako většina našich zákazníků. Také jsme zavedli a používáme systém managementu jakosti, který odpovídá ČSN EN ISO 9001.

Ke všem výrobkům, které prodáváme jsou vydány platné bezpečnostní listy a prohlášení o shodě. U těch výrobků, kde je povinnost zpětného odběru, např. elektrické přístroje atd. Vám zajišťujeme tuto službu automaticky, bez potřeby kontaktovat likvidační společnosti. Na Vaše přání, umíme zajistit i zpětný odběr použitých obalů a zajistíme jejich likvidaci