Katalogy ke stažení

PRODUKTOVÝ KATALOG N-tek, s.r.o.

Katalog produktů – k prohlížení katalogu ve formátu PDF přistoupíte kliknutím na volbu.

Brožura lepidel řady SUPER BOND

Lepidla řady SUPER BOND. Zjistěte více o těchto produktech a náhlédněte do naší brožury (stiskněte volbu Technický list).

Brožura těsnících tmelů řady ROTABOND

Prémiové produkty řady ROTABOND určené pro tmelení a těsnění. Zjistěte více o těchto produktech a náhlédněte do naší brožury.

Brožura produktů pro klimatizace

KENT přichází s novými, vylepšenými produkty pro opravy a údržbu klimatizací. Zjistěte více o těchto produktech a náhlédněte do naší brožury.

Brožura řady těsnících pásek SEALER ON A ROLL

Řada karosářských těsnících pásek SEALER ON A ROLL přichází s novými produkty. Zjistěte více o těchto produktech a náhlédněte do naší brožury.

Leták anaerobních závitových zajišťovačů

Nová, vylepšená řada anaerobních zajišťovačů závitových spojů. Zjistěte více o těchto produktech a  jejich vynikajících vlastnostech.

Brožura prémiových aditiv

Znáte již všechna účinná aditiva od KENT? Stiskněte volbu Technický list a prohlédněte si krátkou brožuru s níž se snadno vyznáte v těchto produktech.

Brožura SMART REPAIR

Koncept SMART REPAIR (Small Medium Area Repair Technique) byl vyvinut k poskytnutí rychlých, ekonomických a efektivních oprav v automotive. Prohlédněte si brožuru a zjistěte více o konceptu produktů od KENT v této oblasti využití.